2019’un en iyi bilim kurgu dizileri

2019’un en iyi bilim kurgu dizileri

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisinin fragmanı yayınlandı

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisinin fragmanı yayınlandı

Kimse Bilmez Yeni Bölüm Fragmanı

Kimse Bilmez Yeni Bölüm Fragmanı

Çarpışma 21. Bölüm fragmanı yayınlandı

Çarpışma 21. Bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur 64. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 64. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 42. bolüm fragmanı yayınlandı mı? İdris Koçovalı yeniden doğuyor!

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi Çukur dizisinde heyecan her geçen gün daha da artıyor. 1. Sezon finalinde dağılan çukur ailesi yeniden toparlanmaya başlıyor. Dizideki en önemli olaylardan birisi ise her şeyini kaybeden İdris Koçovalının yeniden doğuş hikayesi.
Çukur’un 41. Bölümünde; Pazarda tezgah açan öğretmene ders vermeye çalışan Çiyan eşyalarını evden atıyor. Sokaktan geçerken olaya rast gelen İdris ve Emmi, öğretmenin yanına gidiyor. Eşyaların dışarı atıldığını görünce ellerine sopaları alıp üstlerini yürüyor. Babasını yalnız bırakmak istemeyen Selim bu ekibe dahil oluyor. Çiyan ve adamları sağlam sopadan geçirdikten sonra İdris, Çiyan’ı sandalyeye oturtup tokatlıyor.
Yaşanan bu olayın ardından İdris, Emmi ve Selim sokakta sürürken yanlarından geçen mahalleliler İdris’e selam vermeye başlıyor. Mahallelinin İdris’e gösterdiği saygıyı fark eden Emmi’nin “Ben bu işin nereye gideceğini biliyorum” sözleri, her şeyini kaybeden İdris Koçovalı’nın yeniden doğmaya başladığı şeklinde yorumlandı.
41. bolümde yaşanan bu olayların ardından herkes 42. Bolümde neler olacağını merak etmeye başladı ve 42. bolüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırmaya başladı. Sevilen dizinin 42. Bolüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Çukur’un yayınlanan son bolümde başlayan İdris Koçovalının yeniden doğuş hikayesinin 42. Bölümünde daha da netleşmesi bekleniyor. Peki Çukur 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz